O nas

Beskidzka Strefa Nieruchomości jest biurem zajmującym się profesjonalnymi usługami w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jak również ich zarządzaniem.

Posiadamy licencję zawodową pośrednika nieruchomości nr 25599 oraz zarządcy nieruchomości nr 30455 jak również pełne ubezpieczenie OC.

Koncentrujemy się głównie na nieruchomościach na terenie Beskidów, ale również wykraczamy poza ten teren jak również pośredniczymy w realizacji zakupów nieruchomości w innych krajach UE.Nasza wyspecjalizowana kadra doradzi Państwu w każdej kwestii związanej z zakupem jak i sprzedażą nieruchomości .

Współpracujemy z renomowanymi kancelariami notarialnymi, prawnymi oraz doradcami finansowymi w zakresie obsługi kredytowej.

Specjalizujemy się również w przygotowaniu do sprzedaży nieruchomości trudnych, gdzie trzeba rozwiązywać wiele problemów prawnych na które klient często nie ma czasu.

Prowadzimy także mediacje niezbędne w celu zawarcia porozumienia pomiędzy współwłaścicielami lokali oraz innych nieruchomości.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji pod wskazanym na stronie telefonem oraz adresem e-mail.                                                                 Życzymy Państwu udanych transakcji

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
21 2
Niepoprawny wynik